Eternity School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fantaasia on meie maailmas veel vähe öeldud.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Tähtsamad uudised
Täiskuu: Reede, 13.juuni. Kool: Hetkel tunde ei ole.
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(52) oli siin foorumil 21/3/2023, 00:52
Latest topics
» Lagendikul
Täidame kõhtu Icon_minitimeby Laura Mistle 4/9/2014, 10:10

» ~ Chat ~ 1
Täidame kõhtu Icon_minitimeby Laura Mistle 4/9/2014, 10:08

» Õed Clarkid
Täidame kõhtu Icon_minitimeby Kaylee Clark 18/6/2014, 15:57

» Täidame kõhtu
Täidame kõhtu Icon_minitimeby Laura Mistle 14/6/2014, 13:00

» Koopa juures või siis sees.
Täidame kõhtu Icon_minitimeby Laura Mistle 14/6/2014, 10:32

» Peletame igavust
Täidame kõhtu Icon_minitimeby Viancente Madeley Clark 13/6/2014, 16:53

» Vampiiride vallutus ühistoas
Täidame kõhtu Icon_minitimeby Viancente Madeley Clark 13/6/2014, 15:04

» Ühikasse külma eest varju
Täidame kõhtu Icon_minitimeby Evian Esto 13/6/2014, 10:32

» Tahad endale ühikatuba, siis..
Täidame kõhtu Icon_minitimeby Isaac Carter 13/6/2014, 06:18


 

 Täidame kõhtu

Go down 
2 posters
AutorTeade
Kaylee Clark
Preili Admin
Kaylee Clark


Posts : 72
Join date : 03/06/2014

Tegelase leht
Vanus: 19
Rass: Vampiir
Hüüdnimed: Lee

Täidame kõhtu Empty
PostitaminePealkiri: Täidame kõhtu   Täidame kõhtu Icon_minitime11/6/2014, 16:58

Kaylee jalutas metsas ringi nuuskides ninaga õhus ja proovides saada kätte mingi looma lõhn, kes siis hiljem ka ära tappa. Lee hüppas õhku ja võttis kätega kinni jämedast puuoksast ennast seejärel sellest üles tõmmates. Kaylee oli liikunud hüpates mitu puud edasi kuni talle tungis silma looma lõhn, kes sobis ilmselt söögiks. Kaylee hüppas puu otsas väikse matsatusega maha ning hiilis siis suurema kivi tagant loomale lähedamale. Suure pettumuse osaliseks saades nägi Lee, et loomaks osutus jänes, kes ei täidaks just eriliselt ta kõhtu.

OT: Laura Mistle
Tagasi üles Go down
Laura Mistle
Purskkaev
Laura Mistle


Posts : 77
Join date : 04/06/2014

Tegelase leht
Vanus: 17
Rass: Libahunt
Hüüdnimed: -

Täidame kõhtu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täidame kõhtu   Täidame kõhtu Icon_minitime11/6/2014, 17:17

Laura oli niisama läinud metsa, ta veetis viimasel ajal peamiselt kogu aja päevast. Ta lihtsalt armastas loodust ja metsa rohkem kui midagi muud. Ta istus ühe puu all ja vaatas niisama taevasse hetkel. Ta üritas luua laulu kuid tal ei olnud ühtegi ideed, millest kirjutada. Ta võttis oma kitarri kätte ja vaatas siis selle poole. Ta ohkas. Ta siis proovis midagi mängida, ehk tuleb inspiratsiooni.

OT: Ilmselt Laura rikub tema söögiaja nüüd ära xD
Tagasi üles Go down
Kaylee Clark
Preili Admin
Kaylee Clark


Posts : 72
Join date : 03/06/2014

Tegelase leht
Vanus: 19
Rass: Vampiir
Hüüdnimed: Lee

Täidame kõhtu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täidame kõhtu   Täidame kõhtu Icon_minitime11/6/2014, 18:41

Kaylee võttis maast kivi ja viskas selle jänese kõrvale, et see endast eemale ehmatada. Lee otsustas oodata ning metsas veel ringi vaadata, et veidi suurem kõhutäis leida. Jänes jooksis minema ning Kaylee hüppas taas puu otsa. Lee kuulis veidi kaugemalt kitarri sarnast meloodiat ning üle puude hüpeldes jõudis ta lähedamale kuni oli ainult paari puu kaugusel.
Tagasi üles Go down
Laura Mistle
Purskkaev
Laura Mistle


Posts : 77
Join date : 04/06/2014

Tegelase leht
Vanus: 17
Rass: Libahunt
Hüüdnimed: -

Täidame kõhtu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täidame kõhtu   Täidame kõhtu Icon_minitime11/6/2014, 18:45

Laura ei pannud enda ümber toimuvat eriti tähele hetkel, tal oli niigi muuga tegemist hetkel, polnud selleks aega. "Don't let people changes who you are," ütles ta seal vaikselt omaette aga ta ei kirjutanud seda üles kuna selle sarnaseid lauseid on tal seal juba palju. Ta ei suuda kunagi eriti siit edasi minna, ta ei ole laulude kirjutamises eriti osav. Tüdruk ohkas ja hakkas siis niisama Let it go'd mängima.
Tagasi üles Go down
Kaylee Clark
Preili Admin
Kaylee Clark


Posts : 72
Join date : 03/06/2014

Tegelase leht
Vanus: 19
Rass: Vampiir
Hüüdnimed: Lee

Täidame kõhtu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täidame kõhtu   Täidame kõhtu Icon_minitime11/6/2014, 20:07

Lee sättis ennast puuoksale mugavamatl istuma ja jäi kitarril mängitavat lugu kuulama. Samal ajal oodates, et ta ninna tungiks millegi söödava lõhn, libahundid just Kaylee toidupalade hulka ei kuulunud.
Tagasi üles Go down
Laura Mistle
Purskkaev
Laura Mistle


Posts : 77
Join date : 04/06/2014

Tegelase leht
Vanus: 17
Rass: Libahunt
Hüüdnimed: -

Täidame kõhtu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täidame kõhtu   Täidame kõhtu Icon_minitime11/6/2014, 20:47

Laura mängis vaikselt seda laulukest edasi. Kui lõpetas siis avas ta oma märkmiku. Don't let people changes you. No matter what happens. You have to be true to yourself. Don't let, don't let them do it, kirjutas ta seal vaikselt siis omaette. Ta siis vaatas enda ümber ringi, tema ninna hakkas tungima vampiiri lõhn aga ta ei näinud kedagi oma läheduses hetkel veel.
Tagasi üles Go down
Kaylee Clark
Preili Admin
Kaylee Clark


Posts : 72
Join date : 03/06/2014

Tegelase leht
Vanus: 19
Rass: Vampiir
Hüüdnimed: Lee

Täidame kõhtu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täidame kõhtu   Täidame kõhtu Icon_minitime11/6/2014, 22:03

Kaylee nägi libahunti silmanurgast midagi kritseldamas ning neiul tõusis selle vastu huvi. Ta mõtles kas oleks võimalik libahundile nii lähedale hiilida, et see teda ei näeks, sest lõhna oli nagunii juba tunda.
Tagasi üles Go down
Laura Mistle
Purskkaev
Laura Mistle


Posts : 77
Join date : 04/06/2014

Tegelase leht
Vanus: 17
Rass: Libahunt
Hüüdnimed: -

Täidame kõhtu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täidame kõhtu   Täidame kõhtu Icon_minitime11/6/2014, 22:06

Tüdruk ohkas ja pani oma märkmiku tagasi kinni. Ta vaatas endiselt samal ajal enda ümber ringi, et ehk märkab, kus see vampiir on aga talle ei jäänud küll kuskil kedagi silma. Ta ei hakkanud midagi ütlema ka. Ta võttis oma kitarri kätte taas ja mõtles, mida mängida.
Tagasi üles Go down
Kaylee Clark
Preili Admin
Kaylee Clark


Posts : 72
Join date : 03/06/2014

Tegelase leht
Vanus: 19
Rass: Vampiir
Hüüdnimed: Lee

Täidame kõhtu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täidame kõhtu   Täidame kõhtu Icon_minitime12/6/2014, 11:28

Kaylee ajas ennast oksal uuesti sirgu ja ronis kiirelt puu latva, et mööda latvu nüüd õige puuni jõuda. Kui Lee õige puu otsas ennast okste vahelt läbi pigistas murdus siiski kahjuks mõni peenikesem oks, mis võis libahundile märku anda, et tema üleval on vampiir.. või vähemalt keegi.
Tagasi üles Go down
Laura Mistle
Purskkaev
Laura Mistle


Posts : 77
Join date : 04/06/2014

Tegelase leht
Vanus: 17
Rass: Libahunt
Hüüdnimed: -

Täidame kõhtu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täidame kõhtu   Täidame kõhtu Icon_minitime12/6/2014, 11:31

Laura istus vaikselt kitarr käes ja mingil hetkel lendas talle mingi väiksem oksake vastu pead. Tüdruk viis siis pilgu üles poole. Ja samas tundis ta nüüd vampiiri lõhna lähemalt. Ta ohkas. "Ehk tuleksid sealt alla nüüd?" Küsis ta muigega.
Tagasi üles Go down
Kaylee Clark
Preili Admin
Kaylee Clark


Posts : 72
Join date : 03/06/2014

Tegelase leht
Vanus: 19
Rass: Vampiir
Hüüdnimed: Lee

Täidame kõhtu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täidame kõhtu   Täidame kõhtu Icon_minitime12/6/2014, 11:33

"Kaaluksin ka sellele, aga ma muretsen enda turvalisuse pärast." naeris Kaylee, kui ta oli libahundile vahele jäänud. Lee sättis ennast ühele jämedamale oksale istuma ja vaatas siis libahundi poole, kes inimkujuna ei tundunud just kõige ohtlikum.
Tagasi üles Go down
Laura Mistle
Purskkaev
Laura Mistle


Posts : 77
Join date : 04/06/2014

Tegelase leht
Vanus: 17
Rass: Libahunt
Hüüdnimed: -

Täidame kõhtu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täidame kõhtu   Täidame kõhtu Icon_minitime12/6/2014, 11:40

"Ega ma kallale ei tule. Pole minu loomuses tappa süütuid isikuid. Selleks, et ma kallale tulen pead sa ikka jubedalt närvisele käima või tegema midagi sellist, mis muutab mind vihaseks," lausus Laura siis talle vastuseka. Ta tõesti ei läinud kellegile kallale ilma põhjuseta. Ta ei salli ja vampiire aga see ei tähenda seda, et nad ei või sõbrad olla või siis normaaalselt läbi saada.
Tagasi üles Go down
Kaylee Clark
Preili Admin
Kaylee Clark


Posts : 72
Join date : 03/06/2014

Tegelase leht
Vanus: 19
Rass: Vampiir
Hüüdnimed: Lee

Täidame kõhtu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täidame kõhtu   Täidame kõhtu Icon_minitime13/6/2014, 06:25

"Ahah, oma lühikese elu jooksul olen ma seda palju kuulnud." vastas Kaylee. Loomulikult oli neiu aastate jooksul ära jooksnud libahuntide eest, kes kohe kindlasti ei sallinud vampiire. Igal korral oli tal aga veidi õnne olnud ja Lee oli eluga pääsenud. "Ja ma pole siiani päris täpselt aru saanud, mis muudab libahunte vihaseks, sest tavaliselt kui nad mind näevad on neil jube soov mind maha lüüa."
Tagasi üles Go down
Laura Mistle
Purskkaev
Laura Mistle


Posts : 77
Join date : 04/06/2014

Tegelase leht
Vanus: 17
Rass: Libahunt
Hüüdnimed: -

Täidame kõhtu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täidame kõhtu   Täidame kõhtu Icon_minitime13/6/2014, 17:35

"Ma ei teagi täpselt. Pole sellesse süvenud, mingil määral on teie lõhn selles süüdi ka," lausus Laura siis vaikselt midagi. Ta tõesti ei osanud vastata sellele, tal ei olnud küll vampiiride vastu midagi. Ta ei hakkanud neid lampi tagaajama või siis sai vihaseks.
Tagasi üles Go down
Kaylee Clark
Preili Admin
Kaylee Clark


Posts : 72
Join date : 03/06/2014

Tegelase leht
Vanus: 19
Rass: Vampiir
Hüüdnimed: Lee

Täidame kõhtu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täidame kõhtu   Täidame kõhtu Icon_minitime14/6/2014, 09:35

"Olgu." lausus Kaylee ning hüppas oksalt alla. Tavaliselt tal ei olnud kombeks ennast tutvustada, mis tähendas seda, et täna oli üpris eriline päev. "Ma olen Kaylee."
Tagasi üles Go down
Laura Mistle
Purskkaev
Laura Mistle


Posts : 77
Join date : 04/06/2014

Tegelase leht
Vanus: 17
Rass: Libahunt
Hüüdnimed: -

Täidame kõhtu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täidame kõhtu   Täidame kõhtu Icon_minitime14/6/2014, 10:34

Tüdruk noogutas korraks. "Ma Laura," ütles ta siis ka oma nime. Viimasel ajal kohtab ta ikka väga palju erinevaid isikuid. Tavaliselt hoiab ta rohkem omaette kui räägib kellegiga. "Mis sind siia metsa toob siis?" küsis ta siis.
Tagasi üles Go down
Kaylee Clark
Preili Admin
Kaylee Clark


Posts : 72
Join date : 03/06/2014

Tegelase leht
Vanus: 19
Rass: Vampiir
Hüüdnimed: Lee

Täidame kõhtu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täidame kõhtu   Täidame kõhtu Icon_minitime14/6/2014, 12:55

"Proovisin süüa leida, aga noh.. ei õnnestu. Jäneseid ma ka kinni püüda ei viitsi." seletas Kaylee. "Ja sina tulid metsa... eee... laulma?" küisis Lee Laura'le otsa vaadates.
Tagasi üles Go down
Laura Mistle
Purskkaev
Laura Mistle


Posts : 77
Join date : 04/06/2014

Tegelase leht
Vanus: 17
Rass: Libahunt
Hüüdnimed: -

Täidame kõhtu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täidame kõhtu   Täidame kõhtu Icon_minitime14/6/2014, 13:00

Tüdruk noogutas. "Ahah," lausus ta siis tüdruku jutu peale. "Mitte päris. Niisama värskesse õhku, ma armastan metsas olla juba väiksest peale. Laulmine, kitarri mängimine ja siis ka mingil määral on mu hobid. Metsas enamasti teised ei sega mind, saab seda rahulikult teha. Kuna ma ei julge neid andeid just eriti kellegile näidata," lausus ta siis ausalt selle tüdrukule välja.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Täidame kõhtu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täidame kõhtu   Täidame kõhtu Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Täidame kõhtu
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eternity School :: Koolialast kaugemal :: Mets-
Hüppa: